Zoals elk jaar zal er tijdens de winterperiode ook in de zaal getraind worden. Dit jaar is dit enkel in zaal 3 van het College Genk.

Klik op "lees meer" om de uren van de zaaltrainingen te zien.

 

 

Datum UUR PLOEG EINDE 1/3 ZAAL
3/Nov 18.00 U10 Mathias-Diego-Simon 19.00
3/Nov 19.00 U11 Simon en U13 Ronny 20.00 niet woensdag
4/Nov 18.00 U6 EN U7 19.00
4/Nov 19.00 U8 Robin en Niels 20.00
7/Nov 18.00 U9 ROBBE EN FRANK V
+ Keepers U10-13
19.00
7/Nov 19.00 U15 Wesley  + Keepers U15-17 20.00 U17 SEBA OP WOENSDAG 9/11
10/Nov 18.00 U15 Frank B 19.00
10/Nov 19.00 U15 Wesley 20.00
14/Nov 18.00 U9 Frank B & Ivan
+ Keepers U10-13
19.00 U10 Mathias/Diego/Simon op woe.
14/Nov 19.00 U15 Frank B + Keepers U15-17 20.00 16/11 17.00 TOT 18.15 CPLEIN
17/Nov 18.00 U8 Robin-Niels-Yannick 19.00 niet woensdag
17/Nov 19.00 U17 Seba/Rudi 20.00 niet vrijdag
18/Nov 18.00 U9 Ivan-Frank V-Robbe 19.00
18/Nov 19.00 G voetbal 20.00
21/Nov 18.00 U8 ROBIN/NIELS/YANNICK 19.00 Geen training woensdag
21/Nov 19.00 U13 Ronny + Keepers U10-17 20.00 Geen training woensdag
24/Nov 18.00 U13 Ronny 19.00 niet woensdag
24/Nov 19.00 U17 Seba/Rudi 20.00 niet vrijdag
25/Nov 18.00 U9 Ivan-Frank V-Robbe 19.00
25/Nov 19.00 u12 en u13 Ali 20.00
28/Nov 18.00 U9 Frank B EN IVAN + Keepers U10-13 19.00 U10 Mathias/Diego/Simon op woe.
28/Nov 19.00 U15 FRANK B + KEEPERS U15-17 20.00 30/11 17.00 tot 18.15 c-plein
1/Dec 18.00 U10 Mathias-Diego-Simon 19.00
1/Dec 19.00 U11 Sergio-Massimo-Simon 20.00
2/Dec 18.00 U8 Robin en Niels en Yannick 19.00
2/Dec 19.00 U17 Seba 20.00
5/Dec 18.00 U9 ROBBE EN FRANK V + KEEPERS U10-13 19.00 U15 Wesley op di. 06/12
5/Dec 19.00 U12/13 ALI  + KEEPERS U15-17 20.00 U17 Seba op woe. 7/12
8/Dec 18.00 U9 Frank-Ivan-Frank V-Robbe 19.00
8/Dec 19.00 U15 Wesley-Frank B 20.00
9/Dec 18.00 U6 EN U7 19.00
9/Dec 19.00 G voetbal 20.00
12/Dec 18.00 U8 ROBIN/NIELS/YANNICK 19.00 Geen training woe.
12/Dec 19.00 U13 Ronny + Keepers U10-17 20.00 Geen training woe.
15/Dec 18.00 U10 Mathias-Diego-Simon 19.00
15/Dec 19.00 U11 Sergio-Massimo-Simon 20.00
16/Dec 18.00 U8 Robin en Niels en Yannick 19.00
16/Dec 19.00 U17 Seba 20.00
22/Dec 18.00 U8 Robin-Niels-Yannick 19.00
22/Dec 19.00 U17 Seba 20.00
23/Dec 18.00 U9 Frank B en U12 Ali 19.00
23/Dec 19.00 U13 Ali en Ronny 20.00
2/Jan 18.00 U15 WESLEY + KEEPERS U10-13 19.00 U9 Robbe & Frank V din. 3/1
2/Jan 19.00 U17 SEBA + KEEPERS U15-17 20.00 U12/13 woe. 4/1
5/Jan 18.00 U10 Mathias-Diego-Simon 19.00
5/Jan 19.00 U15 Wesley-Frank B 20.00
6/Jan 18.00 U9 Frank B-Ivan-Frank V-Robbe 20.00
6/Jan 19.00 G voetbal 19.00
9/Jan 18.00 U9 ROBBE EN FRANK V + KEEPERS U10-13 19.00 U15 Wesley op di. 10/1
9/Jan 19.00 U12/13 ALI  + KEEPERS U15-17 20.00 U17 Seba op woe. 11/1
12/Jan 18.00 U6 EN U7 19.00 Niet woensdag
12/Jan 19.00 U13 Ronny 20.00 Niet woensdag
13/Jan 18.00 U8 Robin en Niels en Yannick 20.00
13/Jan 19.00 U17 Seba 19.00
16/Jan 18.00 U12 ALI + KEEPERS U10-13 19.00
16/Jan 19.00 U13 ALI + KEEPERS U15-17 20.00
19/Jan 18.00 U10 Mathias-Diego-Simon 19.00
19/Jan 19.00 U11 Sergio-Massimo-Simon 20.00
20/Jan 18.00 U6 EN U7 20.00
20/Jan 19.00 u12 en u13 Ali 19.00
23/Jan 18.00 U11 SERGIO EN MASSIMO 20.00 Geen training woe.
23/Jan 19.00 U13 RONALD + KEEPERS U10-17 20.00 Geen training woe.
26/Jan 18.00 U8 Robin-Niels-Yannick 19.00 Niet woensdag
26/Jan 19.00 U11 Sergio-Massimo-Simon 20.00
27/Jan 18.00 U9 Ivan-Frank V-Robbe 20.00
27/Jan 19.00 U17 Seba 19.00
30/Jan 18.00 U9 FRANK B EN IVAN + KEEPERS U10-13 19.00 U10 Mathias/Diego/Simon op woe.
30/Jan 19.00 U15 FRANK B + KEEPERS U15-17 20.00 1/02 17.00 TOT 18.15 C PLEIN
2/Feb 18.00 U6 EN U7 19.00 niet woensdag
2/Feb 19.00 U13 Ronny 20.00 niet woensdag
3/Feb 18.00 U8 Robin en Niels en Yannick 20.00
3/Feb 19.00 u12 en u13 Ali 19.00
6/Feb 18.00 U7 XANDER EN MAURO KEEPERS U10-13 19.00 Geen training woe.
6/Feb 19.00 U13 RONALD + KEEPERS U15-U17 20.00 Geen training woe.
9/Feb 18.00 U10 Mathias-Diego-Simon 19.00
9/Feb 19.00 U15 Wesley-Frank B 20.00
10/Feb 18.00 G voetbal 20.00
10/Feb 19.00 U9 Ivan-Frank V-Robbe 19.00
13/Feb 18.00 U9 FRANK B EN IVAN + KEEPERS U10-13 19.00 U10 Mathias/Diego/Simon op woe.
13/Feb 19.00 U15 FRANK B + KEEPERS U15-17 20.00 15/02 17.00 TOT 18.15 CPLEIN
16/Feb 18.00 U10 Mathias-Diego-Simon 19.00
16/Feb 19.00 U11 Sergio-Massimo-Simon 20.00
17/Feb 18.00 U6 EN U7 20.00
17/Feb 19.00 u12 en u13 Ali 19.00
20/Feb 18.00 U7 XANDER EN MAURO KEEPERS U10-13 19.00 Geen training woe.
20/Feb 19.00 U13 RONALD + KEEPERS U15-17 20.00 Geen training woe.
23/Feb 18.00 U6 EN U7 19.00 niet woensdag
23/Feb 19.00 U15 Wesley-Frank B 20.00
24/Feb 18.00 U8 Robin en Niels en Yannick 20.00
24/Feb 19.00 U17 Seba 20.00

Hoofdsponsor jeugd

schevenels

Technische staf Jeugd

Sportieve coördinatie:

  • Danny Pludra (U12-U21)
  • Wesley Wypychowski (U6-U11)


Voor administratieve vragen, gelieve contact op te nemen met de administratieve co√∂rdinatie: 

  • Frans Jeunen: 0475 42 38 93


Verantwoordelijke refs:

  • Frans Jeunen

Everyday Football App

footbell app

  • errea Deschom cristal JanBergmans Elysee Schevenels 
  •  immolabadia indec Nelissen Wheels mncbusiness Base