Inloggen

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Beste sportvrienden,

Met trots kunnen wij terugblikken op een schitterend jaareinde met geweldige successen in de zaaltornooien. Nooit eerder hebben al onze 7 ploegen de finales bereikt op het Genker Jeugdvoetbal in het sportcentrum.

  • Mixed U7 winnaar van het tornooi olv Frank Billen. Met als uitschieter winst tegen Krc Genk in de halve finale en winst tegen Bregel in de finale.
  • U8 Mathias winnaar van het tornooi na winst tegen Bregel.
  • U9 Roberto knappe tweede plaats verlies met strafschoppen in de finale tegen Is Winterslag, jammer wat pech in de afwerking maar de betere ploeg waren we wel in de finale.
  • U10 Gaspare met liefst 5 U9 spelers een verdiende 4de plaats.
  • U11 Wesley geen enkel doelpunt tegen in 5 wedstrijden een meer dan verdiende winnaar 2-0 winst in de finale tegen Turkse Rangers.
  • U12 Ali knappe vierde plaats hier was Krc enkele maatjes te sterk in de halve finale.
  • U13 Frank moeizaam naar de halve finale maar dan een meer dan verdiende winnaar in de finale tegen Zwartberg.
  • U9 Gaspare haalt een 1ste plaats in het internationaal zaalvoetbaltornooi van CELTIC HOUTHALEN met een 4-3 winst tegen Celtic.

Niet alleen haalden wij sportieve successen op het Genker Jeugdvoetbal maar de scheidsrechters en tafelcommissie koos EENDRACHT TERMIEN uit voor de fairplay trophy. Dit vooral door de positieve coaching. 

Enkele foto's via sociale media:

Nieuwsflash

Je kan je kledingpakketten (voor de personen die in orde zijn) in de eerste trainingsweek op woensdag , donderdag en vrijdag tijdens de trainingsuren (17u30 - ...) komen afhalen.

NIEUWSBRIEF

Meld je via onderstaande formulier aan op onze nieuwsbrief.
Naam:
E-mail:

Volgende wedstrijd

Zondag 24 september 2017 15.00bal

OVC STERREBEEK - EENDRACHT TERMIEN

Klassement 1ste prov.

  Clubnaam Ptn
1 FC HEUR-TONGEREN  9
2 KVK WELLEN  7
3 EENDRACHT TERMIEN  7
4 SPORTING KAMPENHOUT  7
5 WOLUWE ZAVENTEM  6
6 DIEGEM SPORT  6
7 KFC DIEST  6
8 ESK LEOPOLDSBURG  4
9 HOUTVENNE  3
10 BILZERSE WALTWILDER  3
11 STERREBEEK  3
12 TERNESSE WOMMELGEM  3 
13 ESPERANZA PELT  3
14 ERC HOEILAART  1 
15 NIJLEN  1 
16 V.C. HERENTALS  0 
  • errea Deschom cristal JanBergmans Elysee Schevenels 
  •  immolabadia indec Nelissen Wheels mncbusiness Base